Kardināls Pujats: Ir jautājumi, kas jāieaudzina jau bērnībā

0 komentāri

Ir jautājumi, kas jāieaudzina jau bērnībā, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja kardināls Jānis Pujats.

”Ja iemāca šīs morāles lietas, tad cilvēks apzinīgāk strādā. Viņam nav jāliek ”kontrolieris”, jo viņš pats zina, ka galvenais kontrolieris ir Dievs. Līdz ar to cilvēks nevar nodot ”brāķa preci”, jo tā tiek reģistrēta arī tur [pie Dieva – red.],” sacīja kardināls.

Savukārt, minējumos par to kādam jābūt cilvēkam, kurš varētu ieņemt Valsts prezidenta amatu, Jānis Pujats, ir piesardzīgs, tomēr piemin, ka nevajadzētu tādu cilvēku, kurš būtu absolūtās brīvības un haosa piekritējs.
Kardināls Jānis Pujats atzīst, ka patlaban veic to darbu, ko vēlējies vienmēr – darbojas kā priesteris.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas