Kalniete: Ņemcovs pat miris tiek uztverts kā liels drauds Putina režīmam

2 komentāri

Ārlietu ministrija paudusi dziļu sašutumu par Krievijas lēmumu valstī neielaist Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti. Viņa bija devusies uz Maskavu, lai piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, taču viņai atteikta iebraukšana Krievijā.

Kalniete vispirms apturēta Maskavas Šeremetjevas lidostā, viņas diplomātiskā pase paņemta tuvākai apskatei un nācies ilgāku laiku gaidīt informāciju. Sandra Kalniete šorīt LNT raidījumam 900 sekundes atzina, ka nebija oficiālas informācijas, ka viņa netiks ielaista Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Protams, šīs nakts laikā bija daudz laika domāt – par Krieviju, par tās neticamajiem likteņiem, jo tas, ko es esmu piedzīvojusi, ir nieks,  salīdzinot ar to beztiesiskumu un neaizsargātību, kas pašlaik ir jāpiedzīvo Krievijas opozīcijai, cilvēktiesību aizstāvjiem un disidentiem. Pat ja man šajā brīdī, tranzīta zonā, nav pases un es jūtos neaizsargāta, tad mani tomēr ir tā doma, ka aiz manis stāv Latvija un Eiropas Savienība. Aiz viņiem nestāv nekas. Es domāju, Ņemcovs pat miris tiek uztverts kā liels drauds Putina režīmam,” tā šorīt LNT raidījumam 900 sekundes atzina Sandra Kalniete.

Jau ziņots, ka Sandra Kalniete vakar devās uz Maskavu, lai piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, taču viņa ir apturēta Šeremetjevas lidostā, un viņas diplomātiskā pase paņemta tuvākai apskatei. Pēc pases apskates Krievijas atbildīgās amatpersonas ir paziņojušas, ka viņai ir liegta iebraukšana Krievijā. Turklāt Kalniete raksta savā Twitter kontā: “Lidojuma uz Rīgu šodien vairs nav. Mani vedīs nakšņot uz tranzītzonas kapsulām.”

Kalnietei vīza ieceļošanai Krievijā nebija nepieciešama, jo viņai ir diplomātiskā pase. Kalniete par notikušo raksta tviterī šo: ”Esmu Šeremetjevas lidostā. Robežsargs paņēma manu diplomātisko pasi, atdeva priekšniecei. Tā pazuda kabinetā. Gaidu jau 30 min.”

2 komentāri

TOP komentāri

 • XYZ
  +2

  XYZ

  Pateici ļoti pareizi.

  05.03.2015 18:28

 • 0.
  0

  0.

  Varat komentāru dzēst ārā, varat gānīties, ķengāties, bet man par šo Krievijas soli ir prieks un labs garastāvoklis uz visu dienu.
  Ko tad zilais jevrosojuzs un Latvija iedomājas, ka tikai viņi var neielaist māksliniekus, politiķus un nesaprotamu mērķu vadīti graut attiecības ar kaimiņiem.
  Tā nebūs, dots devējam atdodas.

  03.03.2015 08:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas