Kādi ir Krievijas mērķi Ukrainā? Atbild Austrumeiropas eksperts

0 komentāri

”Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova mērķis ir piespiest, lai Ukrainas iekšienē tiek mainīta konstitucionālā kārtība, lai tiek palielināta Doņeckas un Luhanskas apgabalu neatkarība, izveidojot īpašu statusu šīm teritorijām,” stāsta Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis.

Viņš skaidroja, ka faktiski Krievija vēlas izveidot Pārdņepras teritoriju, kas īsti neatrastos Ukrainas sastāvā. ”Šo teritoriju Krievija nepārņemtu, jo Krievijai tam pagaidām nav līdzekļu,” sacīja M. Cepurītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tāpat Vladimirs Putins, kurš jau ir nodēvēts par īstu 19. gadsimta cilvēku, kurš domā par interešu sfērām, fokusējas uz to, ka Ukraina ir Krievijas interešu sfērā. Līdz ar to no Ukrainas ir jāizspiež Eiropas Savienība,” sacīja eksperts.

Skaties video un uzzini, kādi mērķi Krievijai ir Ukrainā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas