Kā mēs varam garantēt, ka starp 250 bēgļiem nebūs neviena, kurš pārstāv Islāma valsti, pauž Bondars

0 komentāri

”Sabiedrībai ir tiesības zināt par tām saistībām un riskiem, ko Latvijas valsts uzņemas saistībā ar bēgļu pieņemšanu Latvijā. Valdībai pienākums par to ziņot, valdība ir pieņēmusi lēmumu aiz slēgtām durvīm, nav informējusi sabiedrību ne par organizatorisko, ne par izmaksu, ne par risku pusi, ne par to novēršanu,” tā šodien TV3 Ziņām norādīja partijas Latvijas Reģionu apvienība deputāts Mārtiņš Bondars.

Bondars pauda sašutumu par to, kāpēc Latvija nesolidarizējas ar Ukrainu, kur kara plosītās valsts bēgļu apjoms ir daudz lielāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Kā mēs varam garantēt, ka starp šiem 250 bēgļiem nebūs neviena, kurš pārstāv Islāma valsti un rada terorisma riskus Latvijā. Par nožēlu Vienotība un ZZS skaidri parādīja, ka viņi nav gatavi atbildēt uz šiem jautājumiem, tas nozīmē, ka dienesti nav gatavi bēgļu uzņemšanai.
Es šaubos, vai Straujuma kundze zina, es šaubos par Straujumas kundzes kompetenci šajā jautājumā,” piebilda Bondars.

Jau ziņots, ka 250 Latvijā uzņemtie bēgļi – afrikāņi un sīrieši – saņems tās pašas tiesības kā Eiropas Savienības (ES) pilsoņi – viņi varēs brīvi ceļot un strādāt visā ES. No valsts puses gan notiks centieni viņus integrēt tepat, Latvijā, – viņiem mācīs latviešu valodu un piedāvās darbu.

Jau ziņojām, – Latvijai būs jāuzņem 250 bēgļu, kuri pārsvarā nāks no Eritrejas un Sīrijas.Lietuva jau paziņojusi, ka gatava uzņemt 370 bēgļus, Igaunija – 200. Latvijai sākotnēji bija paredzēta kvota – 737 bēgļi, bet šodien valdībā, tiesa, bez ”nacionāļu” piekrišanas, tika panākta vienošanās par trīsreiz mazāku skaitli – 250 bēgļiem.
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas