Jaunās valdības deklarācija – pirmā Kučinska valdības neveiksme, saka politologs

0 komentāri

Jaunās valdības vispārīgi uzrakstīto deklarāciju var uzskatīt par Māra Kučinska valdības pirmo neveiksmi, tā uzskata politologs Filips Rajevskis.

“Es domāju, ka tā deklarācija nav panākums, – tā ir pirmā neveiksme,” tā raidījumā 900 sekundes izteicās politologs.

Viņš pauda, ka valdības deklarācija ar 135 punktiem ir pirmais kompromiss, uz kuru Kučinskis ir gājis, un nākotnē tā būs problēma viņam pašam.

Kopumā politologs Kučinski vērtē kā “politiķi ar pieredzi”, kamēr līdzšinējā valdības vadītāja Laimdota Straujuma “tomēr bija tikai ierēdne”. Līdz ar to Latvija atgriežas pie situācijas, kad valdību vada politiķi.

Politologs arī pauda viedokli, ka šīs valdības klupšanas akmens var būt izglītības joma.

Foto

Skaties video!

Iepazīstieties! Māris Kučinskis: Valmieras uzņēmējs, kurš pamazām kļuva par arvien ietekmīgāku politiķi

Topošais Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis sabiedrībā līdz šim ļoti atpazīstams nav bijis, taču politiskajās aprindās esot visai ieredzēts.

Māris Kučinskis – pašvaldības domnieks, tad pilsētas mērs, pēc tam Saeimas deputāts un ministrs. Māris Kučinskis ir darbojies visos politiskajos līmeņos. Viņš ir arī labi ieredzēts un iemantojis autoritāti politiskajās aprindās, lai gan sabiedrībā paši atpazīstams nav.

Pašlaik 54 gadus vecais premjera amata kandidāts Māris Kučinskis ir dzimis un audzis Valmierā. Tur pēc Latvijas neatkarības atgūšanas viņš kļuva par uzņēmēju. Šajā laikā Kučinskis arī spēra pirmos soļus politikā, iesaistoties vēlētāju apvienībā Ozols un kandidēja Valmieras pilsētas domes vēlēšanās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas