Jānis Skutelis: Vēlēšanās svarīgi ir tas, kurš smejas pēdējais

0 komentāri

”Es šo sestdien pilnīgi noteikti došos balsot, jo skatoties no savas ilggadējās komiķa pieredzes, no cilvēka, kurš raksta jokus, kurš izpilda jokus, apskatot tādu varbūtību, ka daudzi cilvēki neies balsot, mans secinājums ir vienkāršs – nebūs īpaši jautri rezultātā,” atzīst komiķis Jānis Skutelis.

Viņš norāda, ka gan vēlēšanās, gan jokos atslēga ir viena un tā pati – svarīgi ir tas, kurš smejas pēdējais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas