Jānis Domburs: Eiropā Latvija ir pēdējais vagons, ko Krievijai viegli ”nolaist” no sliedēm

0 komentāri

”Pēdējā vagonā var izsist logus, pīpēt, dzert, plosīties un visu pārējo, bet vagons visu laiku brauc uz priekšu,” žurnālists Jānis Domburs pauda ”StarFM” rīta raidījumā ”Zoopasta”. Viņš pauda viedokli, ka Eiropā, kur lokomotīve ir Vācija, mēs, Latvija, esam pēdējais, divdesmit astotais, vagons.

”Visvieglāk brašajam krievu pārmijniekam pārslēgt sliedes, lai nolaistu no tām 28 vagonu, nevis, piemēram, 27 vagonu,” sacīja J. Domburs.

”Čaļi [Latvijas politiķi – red.] aiziet uz restorānu un saka, ka ”mēs visu sakārtojām”, un mēs ”nenormāli attīstāmies”, bet lokomotīve tāpat brauc uz priekšu neatkarīgi no tā, ko viņi tur sprieduši,” sacīja J. Domburs.

Viņš skaidroja, ka vēlēšanās būtu jābalso būtu par tiem cilvēkiem, kas piedāvātu risinājumu, lai Latvija vairs nebūtu 28. vagons Eiropā, bet pavirzītos uz kādu augstāku vietu.

Žurnālists arī atzina, ka pašlaik neredz nedz piedāvājumu no politiķiem, nedz arī pieprasījumu no vēlētājiem, kas liktu Latviju pavirzīties augstāk šajā vagonu hierarhijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas