Ja Lielbritānija izstāsies no ES, diez vai tam sekos “ķēdes reakcija” no citām valstīm, vērtē Ozoliņa

1 komentārs

Ja Lielbritānija izstāsies no Eiropas Savienības, diez vai sekos ķēdes reakcijai līdzīga rīcība no citu dalībvalstu puses, tā situāciju Eiropā analizē Latvijas Universitātes profesore Žaneta Ozoliņa.

Viņa norāda, ka populistiski viedokļi ir labāk sadzirdami, taču tie nebūt nav vairākums Eiropas politikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šeit varētu runāt par atsevišķu valstu politiķiem, politiskiem grupējumiem, es domāju, ka plaukstas sitīs Ungārijas valdība, iespējams, varbūt arī kāds lozunga līdzīgs apgalvojums varētu nākt no Polijas viena otra politiķa, tāpat arī no Austrijas, bet es nedomāju, ka tā ir tā galvenā vadošā tendence, jo dziļi sirdīs un prātos ikviens cilvēks, kas tomēr seko līdzi tam, ko nozīmē vienotais tirgus, ko nozīmē Eiropas drošības projekts, ko nozīmē šīs ārkārtīgi lielās globālās problēmas, kas šobrīd nāk pāri Eiropai, un tad iedomāties, ka šīs problēmas varētu risināt vienatnē mazas valstiņas, noslēdzot robežas un uzbūvējot ļoti augstus žogus, tas ir visnotaļ naivi,” skaidro profesore.

Video: intervija ar Žanetu Ozoliņu

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Ja , Lielbritanija izstasies , no ES , tad domaju , kad sis cels bus vala , un daudzas valstis , sekos Anglijai ! Pec manam domam , tas butu , pareizakais cels . Jo ES , sak uzkundzeties , parejam Valstim , kas nav pielaujams !

    27.05.2016 10:43

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas