Ja airBaltic pirks Krievijas lidmašīnas, tas būs apkaunojums, uzskata Pabriks

10 komentāri

”Mēs pašreiz esam padarījuši airBaltic par Krievijas maigās varas ietekmes avotu Latvijas ekonomikā un sabiedrībā,” tā intervijā LNT rīta raidījumam 900 sekundes atzina Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks. 

”Manā izpratnē Krievijā ražoto lidaparātu iepirkšana, ar kuriem Eiropā īsti neviens negrib lidot un kuru kvalitāte ir apšaubāma, ir ne tikai kaunu traips, bet arī nopietns trieciens Latvijas prestižam,” piebilda Pabriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pabriks arī norādīja, ka šo lidmašīnu iegāde būs finanšu zaudējums kompānijai.

”Vai nu tās lidmašīnas būs jāatdod kādam citam, vai jāiznomā, vai arī viņas stāvēs angāros kā eksponāti,” piebilda EP deputāts.

Interviju no šā rīta raidījuma skaties šeit!

10 komentāri

TOP komentāri

 • vilnz
  +6

  vilnz

  pilnībā piekrītu, personīgi ar krievu aparātiem nebūtu ne mazākās vēlēšanās lidot

  23.11.2015 10:03

 • Ainis
  +3

  Ainis

  Krievijā pat nevēlas lidot ar tiem žiguļiem.Tur pārsvarā lido ar Boingiem un Airbusiem.Tās krievu lidmašīnas ir zemas kvalitātes un bīstamas.

  24.11.2015 04:19

 • Eds
  +2

  Eds

  Tas būtu ne tikai apkaunojums, bet gan Valsts un Eiropas NODEVĪBA...

  25.11.2015 17:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas