Ījabs: Terors Francijā rosina jautājumu par Eiropas atvērto imigrācijas politiku

2 komentāri

Asiņainais terorakts Francijā, kura laikā tika nošauti 12 satīras žurnāla Charlie Hebdo, liek aizdomāties par imigrācijas un sociālo pabalstu politiku, kas tiek īstenota tā dēvētajā Vecajā Eiropā, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja politologs Ivars Ījabs.

Cilvēki, kas veica asiņainos uzbrukumus, faktiski ir cilvēki, kas ir nevis iebraucēji, bet gan līdz šim veiksmīgi dzīvojuši Francijā, tagad ”saklausījušies Muhamedu”, un līdz ar to veikuši uzbrukumu, uzsvēra I. Ījabs.

Viņš norādīja, ka līdzīgi uzbrukumi, kas iepriekš notikuši citviet Eiropā un kurus veikuši islāma ticībai piederošie, radījuši anti islāmistu vilni arī citviet Eiropā. Piemēram, plaši protesti pret imigrāciju notiek Vācijā. Protestus gan asi kritizējusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

Francijas terorakta uzbrucēji pašlaik ir aizturēti, un valstī izsludinātas trīs sēru dienas.

Jau ziņojām, ka, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, Vācijā ļoti reti notika demonstrācijas pret patvēruma meklētājiem, taču kopš oktobra Vācija ir pieredzējusi stihisku demonstrāciju vilni. To organizē kustība Patriotiskie eiropieši pret Rietumu islāmizāciju, saīsināti PEGIDA, kuras popularitāte aug neticamā ātrumā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ego
  0

  Ego

  Reliģiskais fanātisms ir bīstams. Par pasauli, kurā visam pāri valda neprāts, nevis reliģija!

  08.01.2015 14:07

 • Ru
  0

  Ru

  Kristiešu Dievs un Jēzus arī ir attēlots karikatūrās, bet tādēļ tie nevienu nav
  noslepkavojuši. Vienīgais iemesls kādēļ islāmistus varētu ielaist ES ir, lai
  tie iegūtu izglītību un brauktu atpakaļ.

  08.01.2015 10:51

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas