Filozofijas profesore: Spolīša atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība

0 komentāri
Filozofijas profesore: Spolīša atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Pie stūres reibumā pieķertā Saeimas deputāta Veiko Spolīša (V) atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes profesore Skaidrīte Lasmane. Profesore akcentēja, ka Spolītis ir atvainojies par nodarījumu, kā arī atzinis savu vainu, tāpēc prasība par deputāta mandāta nolikšanu būtu pārāk stingra.

Profesore uzskata, ka pilnīgi pietiks ar Spolītim jau piespriesto soda mēru, jo deputāts savu vainu ir pilnībā atzinis un nožēlo izdarīto.

Kā ziņots, Spolītis pirms deputāta mandāta apstiprināšanas aizturēts, vadot automašīnu alkohola reibumā.

Spolītim toreiz konstatēts 1,4 promiļu reibums. Deputāts skaidroja, ka nožēlo savu rīcību un atzīst, ka tai nav nekāda attaisnojuma.

“Šobrīd esmu saņēmis sodu, esmu to samaksājis, man ir atņemtas tiesības. Man būs jānosēž piecas dienas aresta kambarī,” norādīja Spolītis.

Deputāta mandāts Spolītim apstiprināts 5. novembrī. Viņš kļuvis par parlamentārieti uz laiku, kamēr Edgars Rinkēvičs (V) pilda ministra pienākumus.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas