Filozofijas profesore: Spolīša atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība

0 komentāri

Pie stūres reibumā pieķertā Saeimas deputāta Veiko Spolīša (V) atkāpšanās būtu pārāk stingra prasība, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes profesore Skaidrīte Lasmane. Profesore akcentēja, ka Spolītis ir atvainojies par nodarījumu, kā arī atzinis savu vainu, tāpēc prasība par deputāta mandāta nolikšanu būtu pārāk stingra.

Profesore uzskata, ka pilnīgi pietiks ar Spolītim jau piespriesto soda mēru, jo deputāts savu vainu ir pilnībā atzinis un nožēlo izdarīto.

Kā ziņots, Spolītis pirms deputāta mandāta apstiprināšanas aizturēts, vadot automašīnu alkohola reibumā.

Spolītim toreiz konstatēts 1,4 promiļu reibums. Deputāts skaidroja, ka nožēlo savu rīcību un atzīst, ka tai nav nekāda attaisnojuma.

“Šobrīd esmu saņēmis sodu, esmu to samaksājis, man ir atņemtas tiesības. Man būs jānosēž piecas dienas aresta kambarī,” norādīja Spolītis.

Deputāta mandāts Spolītim apstiprināts 5. novembrī. Viņš kļuvis par parlamentārieti uz laiku, kamēr Edgars Rinkēvičs (V) pilda ministra pienākumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas