Evelīna Strazdiņa: Tas, kas notiek Ukrainā, ir mājiens mums visiem ar slotas kātu

0 komentāri

”Man ir trīs iemesli kādēļ iet uz vēlēšanām. Pirmais ir tas, ka es apzinos, ka mēs šobrīd Latvijā dzīvojam tādā relatīvā drošībā, un tas, kas notiek Ukrainā, ir mājiens mums visiem ar slotas kātu, arī mūsu drošībai,” aicinot Latvijas iedzīvotājus doties vēlēt gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, pauda raidījuma ”Bez Tabu” vadītāja Evelīna Strazdiņa.

”Tā ir arī atbildība manu bērnu priekšā (man ir trīs bērni, būs vēl ceturtais) – es tik tiešām domāju par to un mazliet bīstos par to, kāda varētu būt manu bērnu nākotne, ja es neiešu uz vēlēšanām,” pauda E. Strazdiņa.

Tāpat viņa sacīja, ka došanās uz vēlēšanām ir arī atbildība arī to cilvēku priekšā, kas ir pārcietuši Sibīriju un kas varbūt no tās pat nav atgriezušies.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas