Endziņš: pašmāju produktu izvēle šobrīd ir izdzīvošanas jautājums

0 komentāri

“Ikvienam no mums jāapzinās, ka pašmājās ražotās produkcijas izvēles jautājums šobrīd ir izdzīvošanas jautājums!” uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Lai uzsāktu Latvijas produkcijas izvēli atbalstošas kampaņas īstenošanu, LTRK sākusi pulcēt partnerus – gan tirgotājus un ražotājus, gan finanšu institūcijas.

Tas tiek darīts ar mēŗki mazināt Krievijas noteiktā embargo pārtikas produktu grupām no Eiropas Savienības (ES) negatīvās sekas Latvijas tautsaimniecībā.

“Pērkot svešu, tiek atbalstīti citas valsts darba devēji, kuri algas izmaksā citvalstu darbiniekiem, un arī nodokļi tiek samaksāti kādas citas valsts budžetā, ikvienam Latvijas pensionāram, invalīdam, skolotājam, ugunsdzēsējam mediķim u.c. izmaksājamo finansējuma apmēru samazinot,” norāda Endziņš.

LTRK iniciētās vietējās produkcijas pašpatēriņu veicinošās kampaņas izstrādē jau iesaistījušies jau vairāki partneri – banka “Citadele”, reklāmas aģentūra “DDB Latvia”, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija, Latvijas Tirgotāju asociācija, Latvijas Tirgu savienība un veikalu tīkls “Elvi”.

Kā norāda LTRK, šobrīd norit kampaņas vizuālās identitātes izstrāde, lai jau drīzumā tirgotājus varētu nodrošināt ar kampaņas elementu – plakātu, veikalu plauktu t.s. reklāmjoslu, uzlīmju, mājas lapu banneru u.c. – elektroniskajām sagatavēm.

Mazie tirgotāji šo priekšmetu komplektus varēšot saņemt LTRK – gan Rīgā, gan tās reģionālajās nodaļās Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas