Emsis prāto, ka ZZS vadītā valdībā Lemberga loma būšot mazāka nekā līdz šim

0 komentāri

Aivara Lemberga loma valdībā, kuru vada ar viņu saistītā Zaļo un zemnieku savienība, varētu mazināties. Tā sarunā ar LNT 900 sekundēm sprieda kādreizējais premjers Indulis Emsis.

Kādreizējais valdības vadītājs atzina, ka Lembergam ir bijusi loma arī Vienotības vadītājā valdībā, bet ZZS, uzņemoties valdības vadību un kļūstot iecietīgākai pret citu partiju redzējumiem, tā pat mazināšoties, jo partijai vajadzēšot būt tolerantai, lai nenovirzītos no Valdības deklarācijā paredzētajiem uzdevumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Emsis uzskata, ka ZZS politiskie zirgi esot pārāk ilgi nostāvējuši stallī un partijai, viņa skatījumā, vajadzētu būt uzkrātam spēkam, lai pārņemtu politisko vadību.

Video: intervija ar Induli Emsi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas