Emigrācijas vilnis Lielbritānijā ir noplacis, saka vēstnieks

0 komentāri

Latviešu emigrācijas vilnis uz Apvienoto Karalisti tagad ir noplacis, paziņojis Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

Viņš norādīja, ka arvien vairāk cilvēku pērn un šogad no Lielbritānijas ir nopirkuši vienvirziena biļeti uz Latviju, taču tajā pašā aizvien daudz ir tādu cilvēku, kas tomēr izvēlas palikt uz dzīvi Apvienotajā Karalistē.

Vēstnieks norādīja, ka Lielbritānijā bija un būs britu pilsoņi ar latviešu izcelsmi, un tas Latvijai ir ieguvums nevis zaudējums.

Skaties video!

Šogad valsti pametuši 22 tūkstoši iedzīvotāju

No Latvijas šā gada laikā emigrējuši aptuveni 22 tūkstoši iedzīvotāju, savukārt valstī iebraukuši ir aptuveni 9–10 tūkstoši cilvēku,iepriekš 900 sekundēs stāstīja Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) priekšnieces vietnieks Kaspars Misāns.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas