Elksniņš par Zaķa skandālu: Saeima ir ieguvusi toksisku deputātu

0 komentāri

”Augstākā tiesa ir pateikusi, ka nav guvusi ticamu pārliecību par lieliem Zaķa kunga [Saeimas deputāta Dzintara Zaķa – red.] pārkāpumiem. [..] Spriedums ir tāds, kāds tas ir. Saeima turpmākos gadus ir ieguvusi vienu kārtīgu toksisku deputātu,” komentējot tiesas spriedumu balsu pirkšanas skandālā, pauda Saskaņas pārstāvis Andrejs Elksniņš.

”Zaķis ir izsprucis sveikā, viņam ir paveicies, un tas dod mums tikai vairāk spēka strādāt tālāk,” pauda A. Elksniņš.

Viņš arī norādīja, ka Saskaņa centīsies panākt, lai Drošības policija aktīvāk veiktu izmeklēšanu un lai Dz. Zaķis tiktu nogādāts uz tiesu un tiesāts par balsu uzpirkšanu.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Augstākā tiesa sākusi skatīt prasību, kuras rezultātā Vienotība var zaudēt vienu vai divus deputātu mandātus Latgalē. Prasību pagājušajā piektdienā iesniedza partija Saskaņa. Augstākā tiesa Saskaņas prasību noraidīja.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas