Eksperts: Putins grib atstāt paliekošu iespaidu Krievijas un pasaules vēsturē

0 komentāri

”Vladimirs Putins mēģina mainīt savu un Krievijas lomu globālajā politikā. Viņš mēģina atstāt paliekošu iespaidu Krievijas un pasaules vēsturē. Šinī gadījumā viņš mēģina no jauna atkal radīt “otro polu”, pie kura viņš bija tik labi pieradis Aukstā kara laikā,” intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Kāris Bukovskis, skaidrojot, ka Putins mēģina pretnostatīt Krieviju rietumvalstīm.

”Viņš [V. Putins – red.] grib Krieviju pretnostatīt rietumu pasaulei – to rāda ne tikai notikumi Ukrainā, bet arī jaunu finanšu fondu veidošana, kas varētu būt alternatīva Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF), jaunu partneru meklēšana,” sacīja K. Bukovskis.

Eksperts skaidroja, ka vienlaikus Putins vēlas radīt iespaidu par Krievijas kā ļoti vērā ņemama spēlētāja lomu globālajā politikā. ”Ukrainas notikumu izvērsums, tāpat kā militārie manevri un lidojumi, ir daļa no taktikas, ar kādu Krievija grib parādīt savu ietekmi,” viņš pauda.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas