Eksperts: Pašlaik nav acīmredzama premjera kandidāta

0 komentāri

Pašlaik vēl nav izkristalizējies acīmredzams premjera amata kandidāts, un priekšā vēl gaidāmas sarunas, kurās tiks lemts šis jautājums. Tāpat nozīmīga būs prezidenta Andra Bērziņa vēlme, lai viņam nav kauns par paša izvirzīto kandidātu – komentējot to, kas varētu vadīt valdību nākamos četrus gadus, sacīja politikas eksperts Filips Rajevksis.

Pastāv iespēja, ka uz šo amatu parādīsies jauni potenciālie kandidāti. “Taču ceru, ka uz premjera portfeli kandidēs tas cilvēks, kuram ir vēlētāju dots mandāts,” sacīja F. Rajevskis.

Iepriekš sarunās ar LNT raidījumu “900 sekundes” prezidents Andris Bērziņš bija izvairīgs, un pagaidām neatklāja, kuram politiskajam spēkam varētu uzticēt veidot valdību. Viņš skaidroja, ka vēl ir jāsaņem un jāizskata pašu partiju piedāvājums.

Vislielāko vēlētāju īpatsvaru ieguvušajai ”Saskaņai” būtu jāatrod sadarbības partneri, ar kuriem viņiem ir kopīgs viedoklis, citādi darbs koalīcijā nav reāli iespējams. Pretējā gadījumā nav vērts izskatīt nereālus scenārijus, komentējot to, vai partija ”Saskaņa” varētu veidot koalīciju, sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas