Ekonomists: Grieķijas vēlēšanu rezultātu dēļ Eiropai būs grūtāk vienoties par sankcijām pret Krieviju

0 komentāri

Grieķi pēc vēlēšanām, kurās uzvarējuši ”kreisie”, radīs nevienprātību Eiropas Savienībā, kas novedīs pie tā, ka būs grūtāk vienoties par sankcijām pret Krieviju. Līdz ar to Krievija var kļūt agresīvāka, raidījumā 900 sekundes sacīja ekonomists Mārtiņš Kazāks.

Jau ziņojām, ka Grieķijas ārkārtas parlamenta vēlēšanās uzvarējusi kreiso apvienība SYRIZA, kas solījusi pārskatīt starptautiskā aizdevuma nosacījumus un atteikties no taupības pasākumiem, kas var novest arī pie Grieķijas izstāšanās no eirozonas.

Ekonomists M. Kazāks norāda, ka Grieķija, visticamāk, no eirozonas neizstāsies, jo grieķi, saskaņā ar aptauju rezultātiem, to nemaz nevēlas. Grieķiem izdevīgāk ir palikt eirozonā, nevis izstāties no tās, pauž ekonomists. Taču Grieķija tagad varētu sākt kaulēties par aizdevuma nosacījumiem, radot nevienprātību Eiropā. To varētu izmantot Krievija. Taču lielvalstij nāksies kļūt pieticīgākai šā gada vasarā, kad tā pamatīgāk sāks izjust pret to vērstās sankcijas.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas