Eiropai būs citādi jāierauga pasaule, komentējot notikumus Parīzē, pauž eksperts

4 komentāri

”Eiropai būs citādi jāierauga pasaule, pirmkārt jāierauga tas haosa, terora spēks, kas dzen arī patvēruma meklētāju straumes Eiropas virzienā,” šovakar LNT Ziņām atzina ārpolitikas eksperts Mārtiņš Daugulis.

”Ja pragmatiski raugāmies, vai Eiropā kaut kas mainīsies, tad nē, jo gadījumā ja būtu iespēja atrisināt Islāma valsts problēmu reģionā, tad tas jau būtu izdarīts,” piebilda eksperts.

Viņš arī norādīja, ka Islāma valsts nav valsts, bet gan kā metastāzes, ka izplešas reģionā, skarot visas reģiona valstis.

Pilnu interviju ar ārpolitikas ekspertu skaties šeit!

4 komentāri

TOP komentāri

 • vilnis
  +2

  vilnis

  Kurš šeit ir eksperts?Latvijā ,tādu nav!

  14.11.2015 21:43

 • Juris Filipsons
  +1

  Juris Filipsons

  Kad vienreiz atklati patriks tautai,ka tienav nekadi BEGLI,bet gan slepkavu,izvarotaju,izlaupitaju,labi organizeta,apgadata un vadita armija.

  15.11.2015 10:39

 • Aivars.
  0

  Aivars.

  Interesanti kurss tad tos teroristus uztur kurs ir tas maksatajs, varbut vispirms vajag tas saknes cirst nevis fantazet.

  21.11.2015 00:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas