Britu eiroskeptiķis atklāj, kā Latvija var palīdzēt sabrukt Eiropas Savienībai

0 komentāri

Latvijas “eiroprezidentūru” Eiropas Parlamenta deputāti redz gan kā satriecošu veiksmes stāstu, gan kā bēdīgu izgāšanos. Tiesa gan, šie vērtējumi galvenokārt atkarīgi no pašu vērtētāju politisko uzskatu prizmas.

Eiropas konservatīvie un reformisti pauda vilšanos par Austrumu partnerības samita rezultātiem, kur neesot ieņemta gana stingra nostāja pret Krieviju. Vienīgie, kas prezidentūru asi kritizēja, bija galēji labējie un radikālie eiroskeptiķi. Piemēram, ļoti asu, kaut saturiski neskaidru kritiku, Latvijas prezidentūrai veltīja Lielbritānijas Neatkarības partijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Kā eiroskeptiķis, es labprāt gribētu, lai Latvijas prezidentūra tiek pagarināta vēl par sešiem mēnešiem, jo pēc vēl pusgada šādas kārtības Eiropas Savienība beidzot sabruktu,” tā pauda britu eiroskeptiķu pārstāvis Nutals.

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē noslēdzās 1. jūlijā, kad šo pienākumu pārņēma Luksemburga.

Tomēr mūsu valstij lielais notikums – pirmās Eiropas prezidentūras beigas – uz Eiropas politiskās skatuves pašlaik ir dziļā dibenplānā, jo visu prātus nodarbina tikai viens jautājums – ko darīt ar Grieķiju?

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas