Brigmanis: Valdības liktenis ir divu sieviešu rokās

0 komentāri

Patlaban valdības liktenis ir divu sieviešu – Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas – rokās, šādu viedokli raidījumā 900 Sekundes pauda Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis.

Politiķis arī pauda viedokli, ka S. Āboltiņa, kuras vārds izskanējis kā iespējamās nākamās premjerministres amata kandidātes vārds, tomēr nevarētu vadīt valdību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Abas divas saistītas ar Vienotību, kas ir lielākā koalīcijas frakcija. Ja premjerei iestāsies nogurums un šī situācija apniks, viņa var no premjeres amata atkāpties. Taču, ja Vienotības iekšienē izlems, ka jāmaina partijas vadība un Āboltiņa atkāpsies, tad būs atkal cita runa,” sacīja A. Brigmanis.

Savukārt, runājot par valdības krišanu kopumā, A. Brigmanis norādīja, ka krišanas iemesls noteikti nebūs budžeta pieņemšana.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas