Borovkovs: Sabiedrībai un politiķiem ir pārāk īsa atmiņa, arī Zolitūdes traģēdija nav izņēmums

0 komentāri

Sabiedrībai un arī politiķiem ir īsa atmiņa ļoti daudzās lietās – arī Zolitūdes traģēdija nav izņēmums. Šādu viedokli LNT Ziņām pauda Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs.

”Manuprāt, ar Zolitūdi ir palaista garām viena lieliska iespēja atkal kaut ko “restartēt” sistēmā, jo tieši pēc Zolitūdes uz mirkli parādījās, it īpaši tur tuvumā tās sajūtas, kas bija Atmodas laikā, tāda ārkārtīgi monolīta, saliedēta sabiedrība, kura ir gatava viens otru balstīt, neprasot par to, cik tu man par to samaksāsi,” norāda Borovkovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī kulturologs Deniss Hanovs uzskata, ka traģēdija varas kuluāros uz brīdi lika sakustēties tādiem jautājumiem kā atbildība un varas komunikācija ar sabiedrību, bet tagad pacēlums ir atkal noplacis.

Mums nav īsti tādas atkāpšanās kultūras, parasti mūs jau piespiež tādi ārēji apstākļi, kad cilvēks ir jau piespiests pie sienas, tad viņš kaut kādā veidā aiziet, bet parasti ir sajūta, ka formāli process ir noslēdzies, bet īsti sekas nav bijušas un atbildība karājas gaisā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas