Bijušais ASV vēstnieks: Putins nav ieinteresēts Ukrainas krīzes atrisināšanā

0 komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins nav ieinteresēts Ukrainas krīzes atrisināšanā, intervijā radiostacijai Amerikas balss pavēstījis bijušais ASV vēstnieks Krievijā Maikls Makfols.

Viņaprāt, Putins cenšas destabilizēt varu Kijevā un Krievija nemainīs savu kursu attiecībā uz Ukrainu, kamēr vien Putins atradīsies pie varas.
“Domāju, ka viņam nav vajadzīga krīzes paplašināšana. Domāju, ka Putins uzskata, ka viņa interesēs ir atklāta konfrontācija. Viņš “cīnās ar ļaunumu”. Domāju, ka Putins ir ieinteresēts gruzdoša konflikta uzturēšanā – ne pārāk karsta, ne pārāk auksta, bet ilga. Tas atbilst viņa interesēm, vispirms, lai grautu režīmu Kijevā,” sacīja Makfols.

Vienlaikus viņš pieļāva, ka Putinam nav tālejošu plānu par padomju impērijas atjaunošanu vai citu kaimiņvalstu teritoriju aneksiju, bet Krimas aneksija “lielā mērā bija Putina emocionāla reakcija uz varas nomaiņu Kijevā”.

Tāpat Putins uzskata, ka aiz visām nelaimēm pasaulē stāv CIP, piebilda Makfols. “Šī pārliecība padara bezjēdzīgu tālākus mēģinājumus sadarboties ar Putinu. Domāju, ka Putina interesēs ir mūs, ASV, rādīt kā ienaidnieku. Un nekāda diplomātijai to neizmainīs,” pavēstīja Makfols.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas