Bērziņš Gruzijā paziņo, ka Krievijas līgums ar Abhāziju ir “solis atpakaļ”

0 komentāri

Līgums, kas parakstīts starp Krieviju un Abhāziju, ir solis atpakaļ un apgrūtina situācijas stabilizēšanu reģionā, intervijā Gruzijā paziņojis Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Tikmēr Gruzijas prezidents Giorgijs Margvelašvili sacīja, ka Latvijas pārstāvju vizīte Gruzijā ir sevišķi nozīmīga, jo tā notiek laikā, kad valsts suverenitātei atkal parādījušies draudi. Jau iepriekš G. Margvelašvili norādīja, ka Krievijas un Abhāzijas līgums ir ”solis tuvāk Abhāzijas reģiona aneksijai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas un Abhāzijas noslēgtais partnerattiecību līgums paredz izveidot kopēju aizsardzības un drošības telpu. Saskaņā ar līgumu abas valstis izveidos kopīgu karaspēka grupu viena gada laikā pēc līguma stāšanās spēkā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas