Bēgļu jautājumā mums ir jāizrāda atbalsts, jo var gadīties, ka pašiem tādu vajadzēs, akcentē Latvijas vēstnieks NATO

3 komentāri

”Mums ļoti nopietni jāpieiet bēgļu jautājumam un jāizrāda atbalsts, jo var gadīties, ka zināmos apstākļos, konfliktam saasinoties, mums pašiem vajadzēs lūgt sabiedroto palīdzību,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Latvijas vēstnieks NATO Indulis Bērziņš.

Vēstnieks arī norādīja, ka nepieciešams mainīt attieksmi, ka tad, kad Latvijai kaut ko vajag, tad tiek uzstāts uz tā saņemšanu, savukārt, kad palīdzība nepieciešama citiem – atrunāties, ka Latvija ir pārāk maza, vēl attīstās un līdzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mums jābūt spējīgiem citiem palīdzēt, citādi mēs nebūsim līdzvērtīgi Eiropas Savienības, NATO dalībnieki,” piebilda Bērziņš.

Jau vēstīts, ka valdība 6. jūlija ārkārtas sēdē vienojās par Latvijas nostāju bēgļu jautājumā, lemjot, ka divu gadu laikā valsts varētu uzņemt 250 patvēruma meklētājus.

Pilnu interviju no šī rīta raidījuma 900 Sekundes skaties šeit!

3 komentāri

TOP komentāri

 • :D. :$
  0

  :D. :$

  Nu protams mums arii vaidzees atbalastu no citaam valstiim kad bēgsim no bēfļiem

  05.09.2015 12:53

 • bernards
  0

  bernards

  Latvijas politiskajiem spēkiem būtu jāpadomā,ka musulmaņi nav apdomīgie lēnīgie Latvieši ! Bēgsiet drīz no bēgļiem !

  24.08.2015 16:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas