Bēgļi šeit būs, tāpēc nav jādiskutē, bet jādomā, kā viņus integrēt, uzskata Auziņš

2 komentāri

Bēgļi Latvijā būs, tāpēc nav jādiskutē par to, cik viņu šeit būs, jādomā par tālredzīgu politiku, kā viņus integrēt, tā LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Latvijas Universitātes (LU) profesors Mārcis Auziņš. 

”Mums ir jādomā, kā mēs Latvijā ar bēgļiem sadzīvosim, kur viņi mācīsies, kādus darbus viņiem piedāvāsim, kāda būs medicīniskā aprūpe,” piebilda Auziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš arī akcentēja, ka, ja problēmas ir Eiropā, tad tās ir mūsu problēmas, un mums ir jādomā, kā tās risināt.

Visu interviju no šā rīta raidījuma skaties šeit!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Leviathan
  +2

  Leviathan

  Ja bēgļi šeit būs neskatoties uz to, ka to nevēlas lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, tad šim mērglim un viņam līdzīgajiem būs vien jāiet pašiem viņi integrēt un arī viņu atejas berzt. Piespiedu kārtā. Bez atlaidēm.

  24.10.2015 15:19

 • ups
  0

  ups

  PRETĪGI

  06.11.2015 13:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas