Bēgļi Latvijā ir jau tagad, jādomā par integrāciju, nevis nelaišanu valstī, saka Pētersone-Godmane

5 komentāri

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane pauda neizpratni par vairāku lielo pašvaldību vadītāju izteikumiem, ka šīm pilsētām neesot vietas bēgļu izmitināšanai. Kamēr tiek lemts, vai patvēruma meklētājiem piešķirt bēgļu statusu, šie cilvēki dzīvo Iekšlietu ministrijas centrā Muceniekos. Turpmāko viņu pārvietošanos valsts neierobežo.

Viņa arī atgādināja, ka par katru uzņemtu bēgli Latvija no Eiropas Savienības bēgļu fonda saņems 6000 eiro. Latvijai tagad esot jādara viss, lai šie cilvēki kļūtu lojāli un dotu pienesumu sabiedrībai, strādājot un maksājot nodokļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūsu valsts ir apņēmusies turpmākajos divos gados uzņemt 250 bēgļus, kuri Eiropā ieradušies no konfliktu skartajām valstīm.

5 komentāri

TOP komentāri

 • ARI
  +3

  ARI

  Sapņu grāmatas autore.

  07.08.2015 14:32

 • dons
  +3

  dons

  skaties savu godmani nevis runa par begliem

  05.08.2015 11:10

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  lai Iekšlietu ministrijas valsts sekre†āre Ilze Pē†ersone - Godmane paudž neizpratni. es par katru uzņemtu bēgli no Eiropas Savienības bēgļu fonda nesaņemšu 6000 j€vrikus. par visiem kopā arī ne. Latvijai ir jādara viss, lai šie cilvēki atbraukuši uzzinātu valsts sekre†āres Ilzes Pē†ersones - Godmanes, bremzes Nelaimdo†as Lēnumas un citu welcomis†u reālo dzīves vietu adreses un lai viņi pa ceļam novaldītu savus melnos daiktus!

  10.01.2016 18:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas