Baltijas valstīm jālūdz lielāka NATO klātbūtne reģionā, akcentē Vējonis

0 komentāri

Nepieciešama ciešāka Baltijas valstu sadarbība ne tikai ekonomiskajos, bet arī drošības un aizsardzības jautājumos, to apliecinot nākamgad gaidāmajā Varšavas samitā, kur Baltijas valstīm ir jālūdz lielāka NATO klātbūtne reģionā. To tikšanās laikā ar Igaunijas ārlietu ministri Marinu Kaljurandi akcentēja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Ministre, piekrītot Raimonda Vējoņa teiktajam, sacīja, ka ir atzinīgi vērtējami pagājušajā gadā notikušā Velsas samita rezultāti, taču tagad ir nepieciešama reāla to īstenošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Igaunijā vēlamies redzēt ne tikai ASV, kas, sākoties Krimas krīzei, reaģēja pirmā,” sacīja Kaljurande.

Tikšanās laikā tika pārrunāti arī stratēģiskās komunikācijas jautājumi un NATO izcilības centra stratēģiskās komunikācijas jautājumos atklāšana Rīgā. Valsts prezidents Raimonds Vējonis akcentēja, ka Ukrainas konflikts apliecinājis stratēģiskās komunikācijas svarīgumu un šāda centra nepieciešamību.

Tāpat Raimonds Vējonis izteica nosodījumu par Krievijas tiesas spriedumu Igaunijas drošības policijas virsnieka Estona Kohvera lietā un pauda gatavību sniegt starptautisku atbalstu Igaunijai. M. Kaljurande pateicās par Latvijas atbalstu un akcentēja, ka šāds tiesas spriedums ir starptautisko tiesību pārkāpums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas