Ārvalstu investori norāda uz kvalitatīva darbaspēka un izglītības kvalitātes problēmām Latvijā

0 komentāri

Esošie un potenciālie ārvalstu investori norāda, ka Latvijā trūkst kvalitatīva darbaspēka un izglītības. Tāpat investori saskata problēmas tiesu sistēmā, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina Ārvalstu investoru padomes izpilddirektors Ģirts Greiškalns.

Latvijai nav skaidras politikas sistēmas, nav partiju un koalīciju ilgtermiņa politisko mērķu, ir milzum daudz stratēģiju un plānu, bet tie nestrādā – tāds ir ārvalstu investoru viedoklis par mūsu valsti.

Šodien notiks šīs padomes sēde, kurā tiks prezentēts īpašs pētījums, kurā vērtēts kopīgi izstrādātais ārvalstu investoru uzņēmējdarbības vides uztveres indekss Latvijā.

Iepriekšējos gados investori arī asi kritizēja korumpētības augsto līmeni un lēmumu pieņemšanas necaurspīdību. Pie Latvijas veiksmēm uzņēmēji min darbaspēka efektivitāti un finanšu sistēmas uzraudzību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas