Ārpolitikas eksperts: Ja Latvijā gribam mieru, jāgatavojas karam

0 komentāri

Ukrainas krīzes un Krievijas militāro aktivitāšu kontekstā Latvijā ir jāatceras vecā patiesība – ”gribi mieru, gatavojies karam”, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Kāris Bukovskis.

”Latvijā ir jādomā par militārās kapacitātes celšanu un sabiedrībā jārada pārliecība, ka šī valsts var sevi aizsargāt. Sabiedrībai jādod atbildes uz jautājumiem: kur ir bumbu patvertnes un tā tālāk. Tas ir ekstrēmi, un nekāda tieša drauda tagad gan mums nav, citādi par to brīdinātu visi eksperti,” sacīja K. Bukovskis.

Piemēram, patlaban notiekošās NATO militārās mācības Lietuvā parāda Krievijai, ka nejauši vai negaidīti tā neko Baltijā nevarētu panākt, sacīja eksperts. ”Līdz ar to Baltijas valstis būs piemērs tam, ka tik vienkārši šis te plāns kā Ukrainā mūsu gadījumā nenotiks,” viņš skaidroja.

“Savukārt attiecībā uz Krievijas militāro gaisa kuģu lidojumiem rietumvalstu teritorijā – tas ir tests, kā arī morālais uzmundrinājums Krievijas armijai – redzat, jūs varat aizlidot tik tālu,” pauda K. Bukovskis. “Viņi mēģina testēt, kur ir robežas,” rezumēja eksperts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas