Ārlietu ministrija: Informācija par Putina izteikumiem ir satraucoša

0 komentāri

Ārlietu ministrija (ĀM) medijos izskanējušo informāciju par Krievijas Federācijas prezidenta Vladimira Putina izteikumiem, ka Krievijas karaspēks var ieņemt Rīgu, Viļņu un Tallinu divu dienu laikā, nodēvējusi par satraucošu.

Tā portālam Skaties.lv norādīja ĀM preses pārstāvis Kārlis Eihenbaums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pašā laikā Eihenbaums uzsvēra, ka šobrīd ir runa par preses publikāciju, kas nozīmē, ka tālākus soļus par situācijas komentēšanu spert būtu pāragri.

Gadījumā, ja šāda veida informācija apstiprinātos kā absolūti patiesa, tad tas būtu nopietns signāls ne tikai Latvijai, bet arī sabiedrotajiem, un būtu nepieciešams atbilstoši reaģēt.

Eihenbaums norādīja, ka šobrīd jāturpina jau iesāktā Latvijas drošības stiprināšana, lai šāda veida informācija nākotnē neizskanētu.

Jau ziņojām, ka, pēc Vācijas medija ”Süddeutsche Zeitung” rīcībā esošās informācijas, Krievijas prezidents Vladimirs Putins pavēstījis, ka var ieņemt Rīgu, Viļņu un Tallinu divu dienu laikā.

Šādus vārdus V. Putins, saskaņā ar medija teikto, paudis sarunā ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko. Tāpat V. Putins esot sacījis, ka viņa militārie spēki divu dienu laikā varētu ieņemt arī Bukaresti un Varšavu.

Ko par to domā sabiedrība?

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas