Andris Bērziņš: Krievijas propaganda ir spēcīgāka par visām citām

0 komentāri

”Par krievvalodīgo kanālu – Krievijas propaganda ir stiprāka par visām pārējām. Es personīgi tā neuzskatu – es esmu viņus [propagandas kanālus – red.] šos gadus noklausījies pietiekami un uz mani tā vairs nestrādā. Uz jums – jā,” tā, viesojoties Bauskā un atbildot uz sanākušo cilvēku jautājumiem, tostarp par krievvalodīga medija izveidošanas nepieciešamību Latvijā, sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Tāpat viņš skaidroja, kādēļ krievu valodas zināšanas ir noderīgas. ”Ja jūs domātu, ka tā krievu valoda ir vāji attīstīta, tā tas nemaz nav. Piemēram, Mongolijā pamatā tomēr ir krievu valoda. Tāda tā pasaule ir, un tā pasaule jau turas uz kontaktiem. Mēs jau varam tēlot svēto govi un aizbraukt kaut kur, un runāt tikai latviski,” sacīja Valsts prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidents Bauskā viesojās dienā, kad viņš vēlāk paziņoja par to, ka nekandidēs otrajam prezidentūras termiņam. Tikšanās laikā viņš arī atbildēja uz zālē sanākušo cilvēku – pārsvarā senioru un skolas bērnu – jautājumiem.

Baušķenieki A. Bērziņam bija sagatavojuši virkni jautājumu par politiski ļoti kutelīgām tēmām, piemēram, ebreju vēsturisko īpašumu restitūciju, un vai tiešām ir vērts veidot jaunu televīzijas kanālu krievu valodā.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas