Āboltiņa un Parādnieks “cepas” par prezidenta balsojuma atklātību

1 komentārs

Pēc jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa ievēlēšana turpina uzvirmot jaunas diskusijas par Saeimas deputātu balsojuma atklātību. Vienotības pārstāve Solvita Āboltiņa un Nacionālās apvienības politiķis Imants Parādnieks sarunā ar TV3 izsaka savas versijas par balsojuma gaitu un deputātu godaprātu.

Jau vēstīts, ka pirms piektās balsojuma kārtas Raimondam Vējonim bija 46 Saeimas deputātu atbalsts. Lai arī iepriekš izskanēja versijas par to, ka vairākums deputātu vēlas balsojumu citā dienā, lai varētu balsot par piemērotāku kandidātu, beigās ar 55 balsīm Vējonis tika ievēlēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es brīnos, ka šodien to baļķu nesēju nav vairāk, jo parasti uzvarētājam pieslienas vairāk,” savu izbrīnu pauž Āboltiņa.

“Pēc maniem minējumiem tā varētu būt Reģionu apvienība, kuri saprata, cik svarīgi ir ievēlēt prezidentu pirmajā kārtā. Un arī Nacionālās apvienības balsojumi liecināja, ka ne visi balso par Levitu. Tie arī ir tikai pieņēmumi,” spriež Vienotības deputāte.

Āboltiņa met akmeni koalīcijas virzienā un norāda, ka esot grūti strādāt ar partneri, kurš visu laiku lauž doto solījumu vai arī to ignorē. “Es pat neminēšu koalīcijas līgumu un elementāras sadarbības spējas,” viņa piebilst.

Skaties video:

Savukārt Nacionālās apvienības politiķim Imantam Parādniekam ir sava versija par balsojumu. “Gan jau tie, kas piemeta mēģina nomest vainu uz kādu citu,” viņš saka.

“Tajā balsojumā, kad Levita kungs saņēma 26 balsis, redzējām, ka Vējonim pienākušas 11 balsis ne no kurienes un neviens negribēja piedalīties šajās spēlītēs,” Parādnieks uzsver, ka nevienas no trūkstošajām balsīm Vējonim nav “pienesuši” nacionāļu politiķi.

“Mūsu deputāti visi kā viens balsoja atbilstoši sākotnējam savam uzstādījumam un pārliecībai.”

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ajikldjīfkaj
    0

    ajikldjīfkaj

    Bet es atkal cepos par to, kā izpirst no V Jablačkinu, kura tur reāli bojā gaisu. Es esmu par Vienotību, taču tikai šī kundze man liek atgriezties balsojumā par NA. Pēc šīm prezidenta vēlēšanām vispār tauta būs dusmīga. Publiskā runā viņa noliek savus koalīcijas biedrus, ieskaitot prezidenta kandidātu - kur tas redzēts? Jā, mums patīk arī Vējoņa kungs, taču mēs gribējām Levitu, bet viņa vienkārši uzspļāva uz tiem, kuri balsoja par viņas partiju. Jau sen bija jāsaprot, ka lielāka daļa viņas balsotāju sēž soc.tīklos un twīto.., tātad redzams tautas atbalsts. Tas bija spļāviens sejā visiem, kuri balsoja par Vienotību. Nu tagad mana balss aizies NA, un nedod Dievs šī rudā pieteiksies par premjeru, tad es pat ar krievu esmu gatava iziet ielās - tāda nekaunība.

    04.06.2015 23:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas