Āboltiņa: Latvijas karavīru piemiņai ir domāts 11. novembris, nevis 16. marts

10 komentāri

Latvijas politiķi, izmantojot divus datumus – 9. maiju un 16. martu – šķeļ sabiedrību, norāda Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa no Vienotības. Viņa pauž uzskatu, ka Latvijas karavīri ir jāpiemin vienā datumā – 11. novembrī, kas ir Lāčplēša diena.

“Cilvēki bija ierauti šajos karos, kas bija divu lielvaru cīņa, un katrs no šiem cilvēkiem domāja, ka karo par Latviju. Tagad katram cilvēkam ir tiesības iet pie pieminekļa un atcerēties, kā šādi lieli notikumi maina cilvēku likteņus, bet – kāpēc politiķiem ar 16. martu un 9. maiju ir jāsašķeļ Latvijas sabiedrība? Gribu atgādināt, ka ir 11. novembris, kurā varam godināt ikvienu, kurš atdevis savu dzīvību brīvības cīņās vai aizstāv mūsu valsts vārdu tagad aiz Latvijas robežām,” pauda S. Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa arī sacīja, ka, ņemot vērā tagadējos notikumus Ukrainā, kā arī terorismu Francijā, drošības situācija arī Latvijā nav tik stabila, kā tas bija citos gados, un pastāv dažādu provokāciju draudi.

Skaties video!

10 komentāri

TOP komentāri

 • nuchs
  +5

  nuchs

  Cik jauki! Ierobežosim vienu nacionālo identitāti, kamēr citai, visādi ierobežojošie elementi ir līdz celim

  11.03.2015 11:32

 • Marta
  +3

  Marta

  Tai vispār būtu jātur mute ciet.

  14.03.2015 12:15

 • Ilga
  +2

  Ilga

  11.novembris katrā ziņā ir Latvijas karavīru piemiņas diena, bet... 1919.gads un 2.Pasaules karš - tā notikumi - tas gluži nav no "viena plauktiņa". Man tā liekas.

  14.03.2015 19:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas