Āboltiņa izpelnās asu Vīķes-Freibergas kritiku. Kādēļ?

0 komentāri

Vienotības līdere Solvita Āboltiņa izpelnījusies asu Vairas Vīķes-Freibergas kritiku. Bijusī prezidente intervijā LNT raidījumam 900 sekundes norādīja, ka Āboltiņas rīcība gan valdības krišanas laikā, gan tagad – jaunas valdības veidošanas procesā – ir bijusi ļoti kaitējoša pašai partijai Vienotība.

“Man personīgi rodas tāds dīvains iespaids, – vai nu te tiek spēlēts atkal kārtējais politiskais teātris, kādi mums Latvijā ir visai iemīļoti, un, ka tas, kas tiek darīts publiski, īstenībā būtībā sedz kaut ko citu, kas ir svarīgi. Kaut kādi darījumi, kuriem ir jānotiek un kuru aizsegā, teiksim, publikas priekšā notiek viens – tā kā burvju māksliniekam kaut kāds trusītis tiks varbūt izvilkts no gardibenes kaut kur fonā pa to laiku, kamēr publikas uzmanība piesaistīta pie visām šīm baumām,” pauda V. Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Vaira Vīķe-Freiberga:

Beigās nokrīt valdība, un tad neviens nezina, ko likt vietā. Ja raugās, piemēram, uz Vienotību kā partiju, tad varētu teikt, ka pašas partijas līdere ar savu rīcību ir rīkojusies kā tāds terminators tai partijai. Darījusi visu, lai šī partija īstenībā atkāptos no savām pozīcijām, savām līderpozīcijām ar premjerministru un svarīgākajiem ministriem un, cik es noprotu, bruģētu ceļu Zemnieku savienībai ar svarīgāko gan Ministru prezidenta, gan svarīgāko ministriju pārņemšanu. Tā ir ļoti nopietna lieta.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas