16 miljoni bēgļu uzņemšanai ir pārspīlēta summa, uzskata Vējonis

0 komentāri

Valdības sagatavotais bēgļu plāns ir virspusējs un nākamā gada budžetā jāatvēl konkrēta summa patvēruma meklētāju uzņemšanai, uzskata prezidents Raimonds Vējonis.

Komentējot iepriekš izskanējušās versijas par bēgļu jautājuma risināšanai atvēlētajiem 16 miljoniem eiro, Vējonis norāda, ka šī ir pārspīlēta summa. Viņš vērš uzmanību uz to, ka valsts ierēdņiem ir tieksme visiem izdevumiem pieskaitīt arī ikdienas izdevumus, kas acīmredzot noticis šajā gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Vējoņa domām, nākamā gada budžetā būtu jāiekļauj atsevišķi izdevumi par bēgļu uzņemšanu un nedrīkst ņemt naudu no budžeta neparedzētiem gadījumiem.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas