Vidzemē un Latgalē braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums

0 komentāri

Pievakarē Vidzemē un Latgalē braukšanu apgrūtina sniegs un apledojums – daudzviet snieg un putina, savukārt Kurzemē vietām līst, informēja Latvijas Valsts ceļi.

Saskaņā ar metroloģisko prognozi vakarā un naktī vietām nedaudz snigs, atsevišķos rajonos veidosies migla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem sniega un apledojuma dēļ ir apgrūtināti šādos ceļa posmos: uz Vidzemes šosejas no Vangažiem līdz Virešiem, Valmieras šosejas, Daugavpils šosejas posmos no Ogres līdz Nīcgalei, no Krāslavas līdz Pāterniekiem, no Jēkabpils līdz Terehovai, kā arī no Grebņevas līdz Špoģiem.

Uz reģionālajiem ceļiem apgrūtināta braukšana ir Vidzemē, Ogres, Rīgas, Aizkraukles un Rēzeknes apkaimē.

Ceļu uzturēšanas darbos šodien visas dienas garumā ir iesaistītas vairāk nekā 250 Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC skaidro, ka snigšanas laikā ceļus pilnībā bez sniega uzturēt nav iespējams un intensīvākie darbi tiek veikti pēc snigšanas. Ceļi tiek tīrīti un kaisīti prioritārā secībā, sākot ar augstākas klases ceļiem.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā