Vides ministrs dziļi nožēlo, ka 0,41 promiļu reibumā notriecis sievieti

0 komentāri

”Pirmām kārtām, protams, es dziļi nožēloju, ka šāds negadījums ir noticis. Droši vien gan to apstākļu dēļ, ka nebija informācijas, ka šāds gājiens notiek pilsētā. Un tieši pie manas dzīvesvietas. Esmu ticies ar baznīcas pārstāvjiem, esmu kopā ar baznīcas pārstāvjiem arī ticies ar šo negadījumā iesaistītu kundzi,” TV3 Ziņām atzina vides reģionālās attīstītības ministrs Kaspars Gerhards.

”Negadījums ir ļoti nepatīkams, policija ir veikusi visas procedūras, paņemti visi paskaidrojumi, visas liecības. Nu policija tad arī vērtēs. Policija izvērtēs šo notikumu. Tas ir pirmais ceļu satiksmes negadījums. Redziet, ja cilvēks brauc uz savu dzīvesvietu un ir radies ceļu satiksmes negadījums, vai tas ir iemesls, ka būtu jādemisionē,” piebilda ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka, pēc TV3 Ziņu rīcībā esošās informācijas, Gerhards satiksmes negadījuma brīdī tomēr bijis 0,41 promiles reibumā.

Pie šāda promiļu daudzuma Latvijā likums vēl neparedz atbildību par automašīnas vadīšanu reibumā – slieksnis ir 0,5 promiles. Gerhards apgalvo, ka nebija dzēris, un pieļauj, ka promiles uzrādījušās, jo lietojis medikamentus.

Incidents notika pagājušajā svētdienā, kad ministrs Kaspars Gerhards ar savu automobili Volvo mēģinājis šķērsot Pils laukumu, Vecrīgā. Pēc ministra paša sākotnēji stāstītā, ceļu uz viņa dzīvesvietu aizšķērsojusi cilvēku grupa. Izraisījusies asa vārdu apmaiņa.

Gerhards mēģinājis cilvēkus apbraukt, bet noticis negadījums. Automašīna uzbraukusi 73 gadus vecai sievietei. Vēlāk izrādījās, ka konflikts patiesībā bijis ar ticīgajiem, kas pie baznīcas lūguši Dievu.

Negadījumu patlaban izmeklē policija. TV3 Ziņu avoti tiesībsargājošajās iestādēs vēsta, ka Gerhards negadījuma brīdī braucis 0,41 promiles reibumā. Tas gan ir pieļaujams rādītājs, jo atbildība par braukšanu reibumā iestātos, sasniedzot 0,5 promiles.

Tikmēr Latvijas Romas katoļu baznīca pārmet Gerhardam neiecietību pret dievkalpojuma dalībniekiem. Ministrs neesot reaģējis uz cilvēku lūgumiem būt saprotošam.

Katoļu baznīcā apgalvo, ka Gerhards uzbraucis sievietei uz kājas. Cietusī slimnīcā saņēmusi medicīnisko palīdzību un vēlāk palaista mājās. Reaģējot uz katoļu baznīcas pārmetumiem, ministrs Gerhards atvainojās par nepacietību. Sarunā ar prāvestu Andri Kravali viņš norādījis, ka tajā brīdī pasākumu skatījis tikai no satiksmes drošības organizācijas viedokļa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas