VIDEO: Zinātņu akadēmijā izcēlies bīstams ugunsgrēks, jeb glābēji īsteno vērienīgas mācības

0 komentāri

Šajā rītā glābšanas dienestā atskanējusi satraucoša ziņa. Latvijas Zinātņu akadēmijas 7. stāvā izcēlies bīstams ugunsgrēks – iespējams, cietuši vairāki cilvēki.

Agrā piektdienas rītā pie Latvijas Zinātņu akadēmijas bija vērojama pamatīga rosība. Neskaitāmi ugunsdzēsēji, glābēju automobiļi un vairākas policijas patruļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīri ritināja šļūtenes, rāpās pa kāpnēm un steigšus devās gan augstceltnē, gan ārā no tās. Šo rosību no malas vēroja no ēkas evakuētie cilvēki.

To, ka šajā reizē uztraukumam nav pamata, apstiprina arī glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks.

Ugunsdzēsēju pārstāvis skaidro, ka šādas mācības notiek vairākas reizes gadā. Katrā Rīgas priekšpilsētā tiek izvēlēti sabiedriski svarīgi vai no ugunsdzēsēju skatpunkta sarežģīti objekti.

Kopumā mācības izdevušās, un glābēji veiksmīgi atsvaidzinājuši zināšanas par darba īpatnībām šajā un līdzīgos objektos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas