VIDEO: Vatikāna valsts sekretārs pauž cerību, ka pāvests 2018. gadā apmeklēs Latviju

0 komentāri

2018. gadā, kad tiks svinēta valsts simtgade, Latvija gaida ierodamies Romas pāvestu Francisku.

Katoļu baznīcas vadītāja iespējamā vizīte bija viens no galvenajiem tematiem, kas tika apspriests, valsts augstākajām amatpersonām tiekoties ar Vatikāna valsts sekretāru kardinālu Pjetro Parolinu. Viņa pārziņā ir Vatikāna diplomātiskās attiecības.

Pēc tikšanās ar kardinālu premjers Māris Kučinskis norādīja, ka kopš 1993. gada, kad Latvijā viesojās Romas pāvests Jānis Pāvils II, ir uzaugusi jauna paaudze, kurai nepieciešams garīgais impulss, ko dotu pāvesta Franciska ierašanās.

Vatikāna valsts sekretārs norāda, ka visas trīs Baltijas valstis ir izrādījušas lielu vēlmi, lai uz simtgades svinībām ierastos pāvests Francisks. Viņš cer, kā tā arī notiks, tomēr lēmums ir jāpieņem pašam Romas pāvestam.

Video: Vatikāna valsts sekretārs, paužot personīgo viedokli, cer, ka pāvests Latvijā ieradīsies

Foto:

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas