VIDEO: Rupjš autovadītājs uz Salu tilta šaudās ar pneimatisko ieroci

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

TV3 raidījuma Bez Tabu rīcībā nonācis videomateriāls, kurā redzams, kā agresīvs un rupjš autovadītājs darba dienā uz Salu tilta raida vairākus šāvienus uz citu automašīnu.

”Viņš piebrauca man blakus, paņēma pneimatisko pistoli un trīs reizes – pa logu, pa sānu un vēlreiz izšāva. Braucam uz priekšu, tur Ceļu policija. Es piebraucu, atveru logu, uzpīpinu un saku – tas tur šaudās,” stāsta autovadītājs, pret kuru agresīvais šoferis raidījis šāvienus.

Ceļu policija pēc notikušā paziņojusi, ka viņiem nav tiesības pārmeklēt automašīnu. Tādas tiesības esot Valsts policijai, kura savukārt paziņojusi, ka nebraukšot uz izsaukumu.

”Viņi nedrīkstot pārmeklēt mašīnu. Ceļu policijai neesot tādu pilnvaru. Gaidīšot Valsts policiju. Nogaidījām aptuveni pusstundu, Valsts policija paziņo, ka viņi nebrauks. Lai vedot uz Gogoļa ielu. Es atbildēju, ka es nebraukšu uz Gogoļa ielu, ja viņam nepārmeklēs mašīnu, jo citādi zūd jēga. Pa ceļam to ieroci var izmest. Viņi noplātīja rokas un pateica, ka citas izejas nav, ka ir jābrauc uz iecirkni,” stāsta autovadītājs.

Vairāk par notikušo skaties pievienotajā video!

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas