VIDEO. Rimi gardēde Ilze Jurkāne aicina: Kļūsti par bērnu sargeņģeli!

0 komentāri

Nu jau tradicionāli, tuvojoties Ziemassvētkiem un gadumijai, ikvienam ir iespēja palīdzēt smagi slimiem bērniem, piedaloties akcijā Eņģeļi pār Latviju.

Rimi gardēži šefpavārs Normunds Baranovskis jau vairākus gadus iesaistās akcijā Eņģeļi pār Latviju. Šogad Kristaps aicina izmantot iespēju un iegādāties Rimi veikalos orhidejas. Pērkot šos skaistos ziedus, ikviens var iepriecināt savus mīļos, bet viens eiro līdz ar to tiks ziedots bērniem. Savukārt Rimi gardēde Ilze Jurkāne aicina savu uzkrāto Mans Rimi naudu ziedot bērniem Rimi kioskā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat ikvienā Rimi vai Superneto veikalā vari ziedot naudu īpašajās ziedojumu kastītēs.

Ziedot Eņģeļiem pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni: 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā bsf.lv un mājaslapā mansrimi.lv. 

LNT, Bērnu slimnīcas fonds un Rimi aicina – ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeļi!

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas