VIDEO: rīdzinieki, ieraugot dāmu musulmaņu tērpā, fotografē un izturas nievājoši

6 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Publiskajā telpā šobrīd aktīvi notiek diskusijas, ko darīt ar sievietēm musulmanēm, kuras nēsā tādu apģērbu, kas aizsedz visu, izņemot acis. Par to ir izteicies gan prezidents, gan kultūras ministre, gan citas augsti stāvošas amatpersonas.

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda nolēma veikt eksperimentu un doties Rīgas ielās, lai vērotu, kāda ir Latvijas sabiedrības reakcija, kad viņu acu priekšā parādās nikābā tērpta dāma.

Rīgas centrā latviešu meitene tiek pārģērbta tradicionālā musulmaņu sieviešu apģērbā. Pēc tam taisnā ceļā dāma dodas uz vietu, kur ik dienu apgrozās tūkstošiem iedzīvotāju – Rīgas Centrāltirgu. Nekavējoties tiek iegūta cilvēku uzmanība un pirmās replikas dzirdamas, vēl neaizejot līdz tirgotājiem.

Droši vien, ka spridzekli nes. “Normāliem” cilvēkiem no tā ir bail.

Uzmanības pievēršana turpinās arī Centrāltirgū.

Tas jau ir baisi. Poļina, paskaties! Tas jau ir par daudz! Redzējāt, ja? Viņai vēl vajadzētu izkapti un tad vispār… Būtu tieši tas pats.

Redzams, ka nikābā tērptas sievietes parādīšanās tirgū vienaldzīgus neatstāj. Piezīmes un replikas tiek izteiktas aiz muguras. Iepērkoties redzams pārdevējas mulsums, tomēr galu galā sieviete tiek apkalpota. Pēc tam tiek pārrunāts, kāda būtu bijusi pareizākā rīcība.

Vairāk skaties pievienotajā video!

6 komentāri

TOP komentāri

 • arachiks
  +6

  arachiks

  Kur ir teikts,ka tā ir dāma,tik pat labi tas var būt pedofīls,laupītājs,recedīvists,jeb kurš kas grib paslēbties no policījas acīm.

  25.08.2015 04:24

 • zuzī
  +3

  zuzī

  Valdībai japieņem likums , ka Latvijas valstī musulmaņu tradicionalajos tērpos aizliegts apmeklēt sabiedriskās vietas kā sievietēm , tā vīriešiem! Lai ievēro Latvijas tradīcijas! Kādas problēmas!

  27.08.2015 01:12

 • Linda
  +2

  Linda

  Nav dumu bez uguns! Sadu attieksmi vini ir godam nopelnijusi!
  Un skatities uz sadam "damam" ir patiesam nepatikami.:(

  25.08.2015 16:57

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas