VIDEO: Pa Ventspils šoseju, pārkāpjot ātrumu, traucas policijas automašīna

1 komentārs

Kāds aculiecinieks video iemūžinājis steidzīgu policijas ekipāžu, kas traucās par šoseju Rīga–Ventspils ar ātrumu 140 kilometru stundā.

”Manuprāt, likums ir visiem viens. Neviens nav ideāls, taču no Valsts policijas sagaidu likumu un noteikumu respektēšanu,” raksta aculiecinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā redzams video, policijas automašīnai nebija nedz ieslēgtas sirēnas, nedz bākugunis.

Policijas automašīnām ir atļauts pārsniegt noteikto braukšanas ātrumu, ja ir ieslēgtas bākugunis un speciāla skaņas iekārta. Tad policijas transports kļūst par operatīvo transportlīdzekli, un var neievērot noteikto braukšanas ātrumu. Pretējā gadījumā atļautais braukšanas ātrums ir jāievēro arī policistiem, portālam Skaties.lv sacīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins:

Prakse ir šāda – ja konkrētā situācijā konstatē, ka policists pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus, tad, tāpat kā citiem autovadītājiem, arī policistiem uzliek sodu par ātruma pārkāpumu. Soda apmērs ir tieši tāds pats, kā pārējiem, bet atsevišķos gadījumos, ja pārkāpums bijis īpaši smags, ir iespējama darbinieka saukšana pie disciplināratbildības.

Ja tiek novēroti šādi pārkāpumi, policija aicina piefiksēt automašīnas numurzīmes, un sniegt informāciju policijai, sacīja Valsts policijas pārstāvis.

Konkrētajā gadījumā video numurzīmes saskatīt nav bijis iespējams, tādēļ steidzīgo policistu nevarēs saukt pie atbildības.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Lasitaja
  0

  Lasitaja

  Aboltina parkapj atrumu, policisti parkapj atrumu. Normala prakse visos limenos
  kapec lai es tad ieverotu CSN?

  13.10.2014 18:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas