VIDEO: nepalaid garām! Rīt Kuldīgā varēs vērot “lidojošās” zivis

1 komentārs

Ik pavasari Kuldīgā, Ventas rumbā, lido zivis, kas raisa lielu cilvēku interesi. Tieši aprīlī Kuldīgu apmeklē vislielākais tūristu skaits, un šis gads nav izņēmums. Lidojošo zivju vērošana kulmināciju sasniegs rīt, kad pilsētā norisināsies pavasara palu šovs.

Katra Latvijas pilsēta tūristus pievilina ar savu stāstu. Kuldīgā tas ir stāsts par “lidojošajām” zivīm. Rudenī un pavasarī Ventas rumbu cenšas šķērsot tūkstošiem zivju un to lēkšana augšup pa ūdenskritumu ir iemīļota atrakcija, ko pilsēta izmanto tūristu piesaistīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vimbas lekšana vērojama apmēram trīs, četras nedēļas, un pašlaik tā faktiski sasniegusi kulmināciju. Pilsēta šo laiku izmanto, lai nu jau ar tradicionālo pasākumu ”Lido zivis Kuldīgā” sāktu tūrisma sezonu. Tomēr liela tūristu interese par “lidojošām” zivīm ir visu mēnesi – pašvaldībā lēš, ka aprīlī Ventas rumbu apmeklējuši ap 20 000 cilvēku.

Kuldīdznieki pamanījuši, ka lielāka zivju aktivitāte ir siltās un saulainās dienās. “Lidojošās zivis” piesaista ne vien cilvēku, bet arī putnu un pat bebru uzmanību.

Pasākums Lido zivis Kuldīgā norisināsies jau rīt.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • peliite
    0

    peliite

    zivis lido jau sen... vislielākais apmekletāju skaits ir Pilsētas svētkos...

    29.04.2016 23:54

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas