VIDEO: mūzikas skolotāji negrib būt “otrā šķira”

1 komentārs

Skaļāka un arī daudzskaitlīgāka protesta akcija šodien iepretim Ministru kabinetam izdevās mūzikas un mākslas skolu pedagogiem.

Viņi ir nemierā, ka palikuši ārpus jaunā pedagogu atalgojuma modeļa, proti, kamēr daļai vispārējo skolu skolotājiem algas plānots palielināt, viņiem tās paliks līdzšinējās. Skolotājus piketā atbalstīja arī mūzikas skolu audzēkņi, kuri kopā ar pedagogiem dziedāja un spēlēja instrumentus. “Mēs negribam būs otrā šķira,” vēstīja viens no plakātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kultūrizglītības skolotāji gaidīja, ka pie viņiem iznāks izglītības un zinātnes ministrs. Kāpēc Kārlis Šadurskis pie protestētājiem neatnāca un vai kultūrizglītības pedagogu algām nepieciešamie miljoni tiks atrasti, plašāk stāstīsim ziņās pulksten astoņos.

Video: skaudro situāciju skaidro Kultūras darbinieku arodbiedrību vadītājs un mūzikas pedagogi

Plašāk par šo un citiem svarīgiem tematiem – LNT Ziņās plkst. 20.00!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Kulturas ministrijai , butu jamaksa , savu pedagogu algas ! Cel, buve , un pec daziem menesiem , jau bruk skursteni un t.t. Si damite , ko deve , par kulturas ministri , galigi izlaidusies !!!

    01.06.2016 06:56

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas