VIDEO: lūk, kāpēc ”Ušakova kepkai” pāri tika nests zārks

1 komentārs

Rīgas mērs Nils Ušakovs savā sociālā tīkla Facebook profilā publicējis video, kurā redzams, kāpēc svētdienas vakarā Pļavniekos, Deglava ielā – vietā, kur kādreizējās Dreiliņu izgāztuves vietā tagad slejas milzu kalns, – tika nests zārks. 

”Kā vēlāk noskaidrojās, tā bija kādas filmas uzņemšana. Nevajag bīties – tā ir māksla,” raksta Rīgas mērs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka vairāki cilvēki svētdienas vakarā bijuši aculiecinieki savdabīgai akcijai, kas notikusi Pļavniekos, Deglava ielā – vietā, kur kādreizējās Dreiliņu izgāztuves vietā nu slejas varens paugurs. Iesūtītajās fotogrāfijās redzams, kā paugurā dodas savdabīga procesija – vairāki cilvēki nes zārku, kam seko ”izvadītāji” – vairāku cilvēku grupiņa.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Alīse
    +1

    Alīse

    No kurienes tad operstori, režisori un filmēšanas grupa to mākslu uzņem???? Cik saprotu, ka soc tīklos jau ir iedzīvotāju iēiktie foto.....

    31.05.2016 17:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas