VIDEO: LNT rīta mediju apskats

0 komentāri

Par aktuālākajiem notikumiem gan Latvijas, gan pasaules presē – LNT rīta mediju apskatā.

Eiropa ir jāuzņem vēl vairāk bēgļu un arī ekonomisko migrantu. Šādu viedokli aktuālajā bēgļu jautājumā šodien savā ievadrakstā pauž žurnāla Economist redakcija. Žurnāls akcentē, ka tas būšot pasaules un pašas Eiropas labā, jo pārāk ilgi tā ir pievērusi acis uz Sīrijas karu un pārāk ilgi atgrūdusi tos, kuriem bijusi nepieciešama palīdzība. Kā akcentē Economist, pārējai Eiropai būtu jāņem piemērs no Vācijas, kas demonstrējot vecās Eiropas vērtības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr ASV laikraksts USA Today šorīt pirmajā vietā licis, ka Krievijas militārā palīdzība Sīrijas diktatoram Asadam vēl vairāk pasliktina situāciju šajā valstī un var nozīmēt jaunus bēgļu pieplūdumus Eiropā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas