VIDEO: Ludzā lācis nakts laikā apciemo mežacūku barotavu

0 komentāri

Kādam Ludzas novada medniekam izdevies nofilmēt unikālus kadrus ar lāci. Aculiecinieka video tapis nedēļas sākumā, tajā redzams lācis, kurš nakts laikā apciemo mežacūku barotavu.

Barotava atrodas netālu no Lielā Kurmas ezera. Šajā pavasarī zinātnieki apkopoja lāču skaitu Latvijā. Balstoties tikai uz pārbaudāmām un ticamām ziņām, pētnieki secinājuši, ka Latvijas mežos šobrīd mitinās septiņi pieauguši lāči un vismaz četri lāču mazuļi.

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas